Σ.Ι.Σ.Χ.Ε.
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ ΣΧΟΛΩΝ ΧΟΡΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ
(διπλωματούχων, αναγνωρισμένων από το Υπουργείο Πολιτισμού και τις Περιφέρειες)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 7ου ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΥ – ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΥ GALA Σ.Ι.Σ.Χ.Ε.
ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ ΣΧΟΛΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2012
1η ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ
(18 ΣΧΟΛΕΣ)

Α΄ ΜΕΡΟΣ

1. ΜΗΧΑΝΟΥ ΣΟΝΙΑ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ)
“ΤΟ ΜΕΘΥΣΜΕΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ” (ΝΕΟΚΛΑΣΙΚΟ)
 
2. ΜΠΑΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΓΕΡΑΚΑΣ)
“PAS SEUL” (ΚΛΑΣΙΚΟ)
 
3. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΡΑ & ΡΕΓΓΙΝΑ (ΜΑΡΟΥΣΙ)
“VARIATIONS – PAQUITA” (ΚΛΑΣΙΚΟ)
“AIN`T NO SUNSHINE” (ΣΥΓΧΡΟΝΟ)
 
4. ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΣΤΕΛΛΑ (Α. ΓΛΥΦΑΔΑ)
“ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΪΒΙΚΗΣ” (FLAMENCO)
 
5. ΠΕΡΔΙΚΗ ΣΤΕΛΛΑ (ΑΘΗΝΑ)
“ΤΟ ΤΡΕΝΟ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ” (ΚΛΑΣΙΚΟ-ΚΑΡΑΚΤΕΡ)
 
6. ΧΕΛΙΩΤΗ ΓΙΑΝΝΑ (Α.ΛΙΟΣΙΑ & ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ)
“ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΙ ΕΥΡΥΔΙΚΗ” (ΣΥΓΧΡΟΝΟ)
 
7. ΧΑΤΖΙΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
“LE CORSAIRE” - PAS DE TROIS (ΚΛΑΣΙΚΟ)
 
8. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ “ΧΟΡΟΣ ΚΙΝΗΣΗ”(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
“CINEMA ITALIANO” (ΜΙΟΥΖΙΚΑΛ-ΤΖΑΖ)
 
9. ΧΟΡΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ Μ.ΣΥΜΙΓΔΑΛΑ (ΡΑΦΗΝΑ)
“ΜΙΚΡΕΣ ΓΚΕΪΣΕΣ) (ΚΛΑΣΙΚΟ)
“HUNKY PUNKY” (ΤΖΑΖ)
10. ΧΑΡΙΤΟΥ-ΜΑΡΝΕΡΗ (ΚΗΦΙΣΙΑ)
“ΟΙ ΨΥΧΕΣ ΤΩΝ ΔΙΚΩΝ ΜΑΣ ΑΝΘΡΩΠΩΝ” (ΚΛΑΣΙΚΟ)

 
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2012
1η ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ

B΄ ΜΕΡΟΣ

1. ΧΕΛΙΩΤΗ ΓΙΑΝΝΑ (Α.ΛΙΟΣΙΑ & ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ)
“ΡΩΣΣΙΚΟΙ ΧΟΡΟΙ” (ΚΑΡΑΚΤΕΡ)
 
2. ΚΑΡΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ)
“RESPECTIVE” (ΣΥΓΧΡΟΝΟ)
 
3. ΧΑΤΖΙΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
“ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΓΓΕΛΟ” (ΣΥΓΧΡΟΝΟ)
 
4. ΡΩΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΝΙΑ (ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ)
“MUSIC BOX” LYRICAL HIP HOP
 
5. “ΧΟΡΟΣ ΚΙΝΗΣΗ” ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
“ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ” (ΗIP HOP)
 
6. ΜΗΧΑΝΟΥ ΣΟΝΙΑ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ)
“ΘΑΛΑΣΣΟΓΡΑΦΙΑ” (ΣΥΓΧΡΟΝΟ)
 
7. ΧΑΡΙΤΟΥ-ΜΑΡΝΕΡΗ (Ν.ΨΥΧΙΚΟ)
“COLOURED CHAOS” (ΣΥΓΧΡΟΝΟ)
 
8. ΚΑΡΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ) (ΚΛΑΣΙΚΟ)
“VARIATION ESMERALDA”
 
9. ΚΟΥΒΑΡΗ ΡΟΔΟΠΗ (Π.ΦΑΛΗΡΟ)
“H ΚΥΡΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΜΑΡΙΕΡΕΣ” (ΚΛΑΣΙΚΟ)
“ΚΥΚΝΟΙ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΟΙ” (ΚΛΑΣΙΚΟ-BREAK DANCE)
“BLACK BIRD” (TZAZ)
 
10. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΡΑ & ΡΕΓΓΙΝΑ (Ν.ΙΩΝΙΑ)
“ΣΥΛΒΙΑ” (ΚΛΑΣΙΚΟ)
“ΟΝΕΙΡΟ” (ΣΥΓΧΡΟΝΟ)
 
11. ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ)
“DANCE PASSION”
 
12. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (Β΄ΕΤΟΣ) (ΣΥΓΧΡΟΝΟ)
“THERE ARE HAZARDS” (ΣΥΓΧΡΟΝΟ)
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12/2012
2η ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ
(15 ΣΧΟΛΕΣ)

Α΄ ΜΕΡΟΣ

1. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΧΑΛΑΝΔΡΙ)
“1-2-3 ΕΤΟΙΜΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ” (ΚΛΑΣΙΚΟ & ΚΑΡΑΚΤΕΡ)
 
2. ΠΙΚΟΥΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΚΑΛΛΙΘΕΑ)
“ΚΙΤΡΙ” ΣΟΛΟ (ΔΟΝ ΚΙΧΩΤΗΣ) (ΚΛΑΣΙΚΟ)
 
3. ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙ (ΔΑΦΝΗ)
“ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ (i)” (ΚΛΑΣΙΚΟ)
“ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ (ii)” (ΚΛΑΣΙΚO)
 
4. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΕΠΙΣΚΟΠΟΥ ΒΙΚΥ (Α.ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ)
“THE ADAMS FAMILY” (ΜΟΝΤΕΡΝΟ)
 
5. ΛΑΖΑΡΗ ΜΑΡΙΑ (ΚΑΛΟΓΡΕΖΑ)
“ΑΠΟΞΕΝΩΣΗ” (ΣΥΓΧΡΟΝΟ)
 
6. ΣΠΙΝΟΥΛΑ ΒΑΝΤΑ (ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ)
“ΔΟΝ ΚΙΧΩΤΗΣ” (ΚΛΑΣΙΚΟ)
 
7. ΚΑΝΔΥΛΗ ΝΑΝΑ (ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ)
“CHORUS LINE” (MUSICAL)
 
8. ΚΡΟΥΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ)
“MOVES LIKE JAGER” (HIP HOP)
“HOW LOW CAN YOU GO” (HIP HOP)
 
9. ΚΑΝΑΤΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ (ΧΑΛΑΝΔΡΙ)
“AMELIE” (HIP HOP)
 
10. ΚΟΪΤΣΑΝΟΥ ΜΑΤΙΝΑ (ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ)
“STRESSED PEOPLE” (ΜΟΝΤΕΡΝΟ)
 
11. ΓΑΛΟΜΗΤΑΚΟΥ ΑΝΤΑ (ΣΠΑΤΑ)
“ΣΕ ΓΡΗΓΟΡΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ” (ΜΟΝΤΕΡΝΟ)
“SMOOTH CRIMINAL” (ΜΟΝΤΕΡΝΟ POP)

 
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12/2012
2η ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ

B΄ ΜΕΡΟΣ

1. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΑΘΗΝΑ) (Γ΄ΕΤΟΣ)
“WALTZ OF SNOWFLAKES” (ΚΛΑΣΙΚΟ)
 
2. ΠΙΚΟΥΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΚΑΛΛΙΘΕΑ)
“BROKEN SORROW” (ΣΥΓΧΡΟΝΟ)
 
3. ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΡΘΑ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
“E.T. EVERYBODY IN THE CLUB GETTING TIPSY” (HIP HOP)
“WALKING WITH THE CHOST” (ΣΥΓΧΡΟΝΟ-ΝΕΟΚΛΑΣΙΚΟ)
 
4. ΥΦΑΝΤΗ ΒΟΥΛΑ (Ν. ΑΡΤΑΚΗ)
“CLASSICAL VARIATION 1” (ΚΛΑΣΙΚΟ)
“READY FOR LOVE” (LYRICAL)
 
5. ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΜΑΙΡΗ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
“ΕΝΑ ΒΡΟΧΕΡΟ ΠΡΩΪΝΟ” (ΚΛΑΣΙΚΟ)
 
6. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
“VARIATION FROM PAS DE TROIS” SWAN LAKE (ΚΛΑΣΙΚΟ)
“NONI`S SOLO” (ΚΛΑΣΙΚΟ)
 
7. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΕΠΙΣΚΟΠΟΥ (Α.ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ)
“ROLLING IN THE DEEP” (ΣΥΓΧΡΟΝΟ)
 
8. ΚΑΝΔΥΛΗ ΝΑΝΑ (ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ)
“HEAVEN” (ΣΥΓΧΡΟΝΟ)
 
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2012
3η ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ
(17 ΣΧΟΛΕΣ)

Α΄ ΜΕΡΟΣ

1. ΣΥΡΑΚΗ ΑΝΝΑ (ΧΙΟΣ)
“MOMENTS TOGETHER” (ΣΥΓΧΡΟΝΟ)
 
2. ΚΡΟΥΣΟΥ-ΑΝΤΑΜ ΣΑΛΛΥ (ΥΜΗΤΤΟΣ)
“SUMMER STORM” (ΝΕΟΚΛΑΣΙΚΟ)
 
3. ΤΣΟΥΜΑ ΕΛΕΝΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
“Ο ΧΟΡΟΣ ΤΗΣ ΑΪΣΕ” (ΚΛΑΣΙΚΟ)
 
4. ΒΟΥΣΟΥΡΑ ΣΥΛΒΙΑ (ΑΜΦΙΣΑ) (ΣΥΓΧΡΟΝΟ)
“TANGO” (ΚΛΑΣΙΚΟ)
 
5. ΧΑΛΙΚΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
“PAQUITA” (ΚΛΑΣΙΚΟ)
 
6. ΓΛΥΚΑ ΑΝΝΑ (Α. ΓΛΥΦΑΔΑ)
“HIP HOP PARTY” (ΗIP HOP)
 
7. ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΡΑΧΗΛ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
“ANGELS & DEMONS” (HIP HOP)
“JUST ME A DARK ARTIST” (HIP HOP)
 
8. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΑ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
“DON QUIXOTE” (ΚΛΑΣΙΚΟ)
 
9. ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΦΛΩΡΑ (ΜΕΝΙΔΙ)
“Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ” (ΣΥΓΧΡΟΝΟ)
 
10. ΠΕΦΑΝΗ ΠΗΓΗ (ΠΑΙΑΝΙΑ)
“LITTLE LADIES” (HIP HOP)
“BE ITALIAN” (MODERN-MUSICAL)
 
11. ΠΑΠΑΣ ΓΙΟΥΛΑ (ΙΣΤΙΑΙΑ)
“POETA” (FLAMENCO)
 
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2012
3η ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ

B΄ ΜΕΡΟΣ

1. ΓΕΩΡΓΟΥΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ)
“ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑ;” (ΚΛΑΣΙΚΟ-ΜΟΝΤΕΡΝΟ)
 
2. ΤΗΓΑΝΙΤΑΚΗ ΝΙΚΗ (ΛΑΡΙΣΑ)
“SEX AND THE CITY” (ΜΟΝΤΕΡΝΟ)
 
3. ΤΣΟΥΜΑ ΕΛΕΝΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
“Ο ΧΟΡΟΣ ΤΟΥ ΖΟΡΜΠΑ” (ΚΛΑΣ.JAZZ-HIP HOP)
 
4. ΠΑΝΑΡΕΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
“VALSE OF THE FLOWERS” (ΚΛΑΣΙΚΟ)
 
5. ΡΟΥΤΣΑΚΟΥ ΒΟΥΛΑ (Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑ)
“POLONAISE-MAZURKA – PAQUITA” (ΚΑΡΑΚΤΕΡ)
“SPENTE LE STELLE” (ΝΕΟΚΛΑΣΙΚΟ)
 
6. ΓΛΥΚΑ ΑΝΝΑ (Α. ΓΛΥΦΑΔΑ)
“GOIN IN” (ΗIP HOP)
 
7. ΠΑΝΑΡΕΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
“DANCE OF THE SUGAR PLUM FAIRY” (ΚΛΑΣΙΚΟ)
 
8. ΛΑΔΑ ΜΑΙΡΗ (ΙΛΙΟΝ)
“GREASE” WE GO TOGETHER (MUSICAL)
“BOURLESQUE” (MUSICAL)
 
9. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΧΑΪΔΑΡΙ)
“Η ΑΓΑΠΗ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ” (ΣΥΓΧΡΟΝΟ)
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2012
4η ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ
(16 ΣΧΟΛΕΣ)

Α΄ ΜΕΡΟΣ

1. ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΝΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
“ESMERALDA DIVERTISSMENT” (ΚΛΑΣΙΚΟ)
 
2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ “ΧΟΡΟΚΙΝΗΣΗ”(ΚΕΡΚΥΡΑ)
“SET FIRE TO THE RAIN” (ΣΥΓΧΡΟΝΟ)
 
3. ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ (ΒΟΛΟΣ)
“ESMERALDA” (ΚΛΑΣΙΚΟ)
 
4. ΚΑΡΤΑΣΗ ΣΟΦΙΑ (Ν. ΣΜΥΡΝΗ)
“ΝΟΣΤΑΛΓΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟΥΣΙΑΣ” (ΣΥΓΧΡΟΝΟ)
 
5. ΓΥΡΤΑΤΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ( Ν. ΠΕΝΤΕΛΗ)
“GLORY BOX” (ΣΥΓΧΡΟΝΟ)
 
6. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ (ΑΛΙΜΟΣ) (ΚΛΑΣΙΚΟ)
“LILAC FAIRY” ΩΡΑΙΑ ΚΟΙΜΩΜΕΝΗ
“ΓΑΛΑΖΙΟ ΠΟΥΛΙ” ΩΡΑΙΑ ΚΟΙΜΩΜΕΝΗ
“RED FAIRY” ΩΡΑΙΑ ΚΟΙΜΩΜΕΝΗ
“ΕΡΩΤΑΣ” ΔΟΝ ΚΙΧΩΤΗΣ
 
7. ΜΟΡΙΑΝΟΒΑ-ΜΠ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΗ (ΑΘΗΝΑ)
“C` EST MOI!” (ΜΟΝΤΕΡΝΟ)
 
8. “ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Ρ.” ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΔHMHΤΡΑ
“ΔΑΚΤΥΛΟΓΡΑΦΟΙ” (ΚΛΑΣΙΚΟ)
“ΑΠΟΡΡΙΜΑΤΑ” (ΣΥΓΧΡΟΝΟ)
 
9. ΤΣΑΟΥΣΗ ΑΝΝΑ (Π. ΦΑΛΗΡΟ)
“TOGETHER APPART” (ΣΥΓΧΡΟΝΟ)
 
10. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΧΟΡΟΚΙΝΗΣΗ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
“SYLVIA-PIZZICATO” (ΚΛΑΣΙΚΟ)
 
11. ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΝΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
“ΣΤΟΧΟΣ ΜΑΣ Ο ΧΟΡΟΣ” (ΣΥΓΧΡΟΝΟ)
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2012
4η ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ

Β΄ ΜΕΡΟΣ

1. ΜΑΝΤΖΙΑΡΗ ΦΥΛΛΙΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
“IN THE UPPER ROOM” (ΣΥΓΧΡΟΝΟ)
 
2. ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ (ΒΟΛΟΣ)
“THE END OF TIME” (ΣΥΓΧΡΟΝΟ)
 
3. ΠΕΡΔΙΚΗ ΣΤΕΛΛΑ (ΜΕΛΙΣΣΙΑ)
“ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟ” (ΚΛΑΣΙΚΟ-ΚΑΡΑΚΤΕΡ)
 
4. ΤΡΙΠΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΑΘΗΝΑ)
“TRON LEGACY” (ΣΥΓΧΡΟΝΟ)
 
5. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙ (ΓΛΥΦΑΔΑ)
“GANG BANG” (FUNKY JAZZ)
 
6. ΜΠΟΥΡΤΖΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ (Ν. ΣΜΥΡΝΗ)
“JOYFUL” (HIP HOP)
“ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ” (ΣΥΓΧΡΟΝΟ)
 
7. ΝΙΑΡΧΟΥ ΜΑΡΑ (ΙΛΙΟΝ)
“FAIRYTALE ENDS” (ΣΥΓΧΡΟΝΟ)
 
8. ΜΟΡΙΑΝΟΒΑ-ΤΡΑΣΤΑ ΛΙΛΛΗ (ΚΗΦΙΣΙΑ)
“ΡΥΘΜΟΙ” (ΝΕΟΚΛΑΣΙΚΟ)

 

Mailing List

Εισάγετε το email σας για να είστε ενήμεροι για τα νέα του Σ.Ι.Σ.Χ.Ε.



Social Networks

Ακολουθήστε το Σ.Ι.Σ.Χ.Ε.


Εκδηλώσεις

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ - 9ο ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟ - ΧΟΡΕΥΤΙΚΟ GALA

4 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ ΧΟΡΟΥ ΔΥΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ: 13, 14, 20 & 21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 – ΩΡΑ 19:30  “ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΟ ACS”

Επικαιρότητα

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ετήσια διαφήμιση Σ.Ι.Σ.Χ.Ε. 2014

Ανακοινώσεις

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ACS link


Ψηφοφορία

Ποιο είναι το αγαπημένο σου χορευτικό είδος;

 Latin - Ballroom  
 Street - Modern  
 Κλασικός - Σύγχρονος  
 Ελληνικοί χοροί  
 Διεθνείς (Flamenco,Oriental κ.ά.)  
Copyright 2010 © SISXE - All rights reserved.  
designed n’ developed by  neted d & d team
Επικοινωνία