Σ.Ι.Σ.Χ.Ε.
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ ΣΧΟΛΩΝ ΧΟΡΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ
(διπλωματούχων, αναγνωρισμένων από το Υπουργείο Πολιτισμού και τις Περιφέρειες)

4o Φιλανθρωπικό Χορευτικό Gala
ΣΑΒΒΑΤΟ 19/12/09
ΩΡΕΣ: 4.00 μ.μ. & 8.00 μ.μ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/12/09
ΩΡΕΣ: 4.00 μ.μ. & 8.00 μ.μ.
(4 διαφορετικές παραστάσεις)


1η Σάββατο 19/12/2009 ΩΡΑ 4:00 μ.μ.

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΕΛΕΝΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ” (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)

ΔΟΝ ΚΙΧΩΤΗΣ” (ΑΠΟΣΠΑΣΜΑ 1ο)
ΜΟΥΣΙΚΗ : L. MINKUS ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ: ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΗΣ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΓΡΑΙΚΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΖΑΡΡΗ ΣΙΛΙΑ, ΚΟΥΡΟΥΜΠΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΑΝΑ,ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΜΑΡΙΑ, ΠΑΝΟΥΡΙΑ ΑΝΝΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ BANTA ΣΠΙΝΟΥΛΑ ” (ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ)

LA BAYADERE
ΜΟΥΣΙΚΗ : L. MINKUS ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ: BANTA ΣΠΙΝΟΥΛΑ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΒΑΤΙΣΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΖΑΝΤΙΩΤΗ ΑΛΕΞΙΑ, ΚΑΛΥΒΗ ΚΟΡΙΝΑ, ΚΑΡΑΜΑΛΕΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΜΑΡΟΥΔΑ ΕΥΔΟΞΙΑ, ΜΠΛΟΥΜ ΡΕΝΑΤΕ, ΝΤΕΜΟΥ ΝΤΙΝΑ, ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΣΤΕΛΛΑ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΙΑΣΕΜΙ, ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΑΘΗΝΑ, ΣΙΦΝΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΦΩΤΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΛΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ” (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)


ΔΟΝ ΚΙΧΩΤΗΣ
ΜΟΥΣΙΚΗ : L. MINKUS ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ: ΛΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ (Εμπνευσμένη από την χορογραφία του PETIPA)
ΧΟΡΕΥΕΙ : ΤΣΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ ΤΖΕΝΗ ΘΕΟΤΟΚΗ ” (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΚΛΑΣΙΚΗ ΣΟΥΪΤΑ
ΜΟΥΣΙΚΗ : ADAM, L. MINKUS ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA : ΤΖΕΝΗ ΘΕΟΤΟΚΗ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΒΡΑΧΛΙΩΤΗ ΑΝΤΖΕΛΑ, ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΙΜΙΛΗ, ΜΑΡΜΑΡΟΚΟΠΟΥ ΒΙΚΥ, ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ, ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΗΒΗ, ΠΟΥΛΗΜΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ, ΠΡΙΦΤΗ ΝΑΣΙΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΥΦΑΝΤΗ ” (Ν. ΑΡΤΑΚΗ)

VARIATION ZIZEL
ΜΟΥΣΙΚΗ : ADAM ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΥΦΑΝΤΗ (Διασκευή της original variation)
XOΡΕΥΕΙ : ΚΑΛΑΒΡΗ ΕΥΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ ΕΛΕΝΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ” (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)

ΟΡΝΙΘΕΣ
ΜΟΥΣΙΚΗ : Μ. ΧΑΤΖΙΔΑΚΙΣ ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : AΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΗΣ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΓΙΑΝΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ, ΓΡΑΙΚΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΖΑΡΡΗ ΣΙΛΙΑ, ΚΟΥΡΟΥΜΠΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΑΝΑ,
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΜΑΡΙΑ, ΠΑΝΟΥΡΙΑ ΑΝΝΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ DANCE @ ” ΤΑΝΙΑΣ ΡΩΣΣΟΠΟΥΛΟΥ (ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ)

TARANTELLA
ΜΟΥΣΙΚΗ : ΙΤΑΛΙΚΟ ΛΑΪΚΟ ΤΗΣ ΚΑΛΑΒΡΙΑΣ XOΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΤΑΝΙΑ ΡΩΣΣΟΠΟΥΛΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΒΑΜΒΑΚΑΡΗ ΑΡΧΟΝΤΙΑ, ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ, ΜΑΜΑΛΟΥΚΑ ΜΑΟΥΡΑ, ΡΟΥΜΠΟΥ ΣΤΕΛΛΑ, ΤΣΕΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΑΤΩ, ΦΛΩΡΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΥΦΑΝΤΗ ” (Ν. ΑΡΤΑΚΗ)

VARIATION KITRI
ΜΟΥΣΙΚΗ : L. MINKUS ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΥΦΑΝΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΧΟΡΕΥΕΙ : ΧΑΣΑΠΗ ΑΘΗΝΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ ΕΛΕΝΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ” (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)

ΔΟΝ ΚΙΧΩΤΗΣ ” (ΑΠΟΣΠΑΣΜΑ 2ο)
ΜΟΥΣΙΚΗ : L. MINKUS ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ: ΕΛΕΝΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΓΡΑΙΚΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΖΑΡΡΗ ΣΙΛΙΑ, ΚΟΥΡΟΥΜΠΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΑΝΑ, ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΜΑΡΙΑ, ΠΑΝΟΥΡΙΑ ΑΝΝΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΣΤΕΛΛΑ ΠΕΡΔΙΚΗ” (AΘΗΝΑ)

ΜΟΝΤΕΡΝΕΣ ΜΠΑΛΑΡΙΝΕΣ
ΜΟΥΣΙΚΗ : P.I. TCHAIKOVSKY, MGMT ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΙΩΑΝΝΑ ΙΩΑΚΕΙΜ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΑ, ΓΕΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΦΗ, ΓΚΙΟΚΑ ΕΛΕΝΗ, ΔΡΟΣΟΥ ΚΑΤΙΑ, ΚΑΝΤΖΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ, ΚΥΡΙΑΖΗ ΜΑΛΕΝΑ, ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΜΕΝΙΧΤΑ ΦΙΟΝΑ, ΜΗΓΔΑ ΧΑΡΟΥΛΑ, ΜΗΤΡΑΚΟΥ ΟΛΙΑ, ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΑ, ΠΕΡΔΕΤΖΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΡΟΥΣΟΥ ΜΑΡΙΤΙΝΑ, ΣΕΛΕΝΤΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ, ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΤΣΑΓΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, mΤΣΑΓΔΗ ΗΛΙΑΝΑ, ΤΣΑΓΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ, ΤΣΕΜΠΕΡΑ ΕΡΑΤΩ, ΤΣΟΥΓΚΡΑΝΗ ΑΜΑΛΙΑ, ΦΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΣΟΦΙΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ ΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΟΥ ” (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΖΑΡΙ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΒΑΓΔΑΤΗΣ ” (Απόσπασμα από το “ ΜΑΓΙΚΟ ΛΥΧΝΑΡΙ ΤΟΥ ΑΛΛΑΝΤΙΝ ”)
ΜΟΥΣΙΚΗ : SAINT-SAENS ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΓΑΛΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΔΕΣΠΟΤΗ ΕΛΕΝΗ, ΔΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΜΟΥΝΤΟΥΡΗ ΔΑΦΝΗ, ΠΑΠΠΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ, ΡΑΠΤΗ ΜΑΡΙΑ, ΣΠΥΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΤΖΑΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ, ΧΑΡΙΣΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ, ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΒΑΣΩ, ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ

ΑΝΩΤΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ ΝΙΚΗ ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ” ΝΙΚΟΛΕΤΤΑΣ ΜΠΑΚΑΛΗ (Α. ΠΑΤΗΣΙΑ)

THE AWAKΙNG OF FLORA
ΜΟΥΣΙΚΗ : R. DRIGO ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ: M. PETIPA
ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ - ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑΣ : ΥΟΛΑΝΤΑ ΖΑΧΑΡΙΕΒΑ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΑΝΔΡΕΟΥΔΗ ΕΛΕΑΝΑ, ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΟΛΓΑ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ, ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΖΩΗ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ- ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΚΑΤΣΕΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ, ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ ΛΗΔΑ, ΚΟΚΚΑΛΗ ΚΟΡΙΝΑ, ΚΟΝΙΔΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ, ΚΟΥΡΟΥΒΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΛΕΡΑΤΑΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ, ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΚΑΕΛΑ, ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗ ΑΝΝΑ, ΜΠΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΝΕΓΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΗΛΕΚΤΡΑ, ΠΑΠΟΥΤΣΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΠΑΤΣΙΚΟΥ ΑΝΝΑ, ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΙΩΑΝΝΑ, ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ, ΣΕΪΤΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΗΩ, ΤΣΙΓΚΗ ΝΑΤΑΛΗ, ΤΣΙΠΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ, ΨΑΛΛΑ ΜΑΡΙΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ ΧΟΡΟΕΚΦΡΑΣΗ ” ΜΑΤΙΝΑΣ ΚΟΪΤΣΑΝΟΥ (ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ)

ZORBAS
ΜΟΥΣΙΚΗ : M. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ: ΜΠΙΣΟΒΙΤΗ ΒΙΒΙΑΝ, ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΕΛΕΝΑ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΓΑΣΤΟΥΝΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΜΑΓΕΙΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ, ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΦΗ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ, ΤΖΙΩΤΗ ΜΑΡΙΣΙΑ, ΦΑΡΜΑΚΗ ΝΟΤΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ ΧΟΡΟΕΚΦΡΑΣΗ ” ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΛ. – ΠΑΝΑΓΗ ΧΡ. (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΜΟΥΣΙΚΗ : Δ. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ: ΕΛ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - XΡ. ΠΑΝΑΓΗ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΔΙΝΔΙΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ, ΚΕΜΑΝΕΤΖΗ ΤΡΙΑΔΑ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΜΠΑΛΚΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ, ΠΑΠΑΪΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΣΙΤΣΑΝΛΗ ΑΝΝΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ ”( ΩΡΩΠΟΣ)

HIP HOP
ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗ ΕΥΗ, ΚΟΝΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ, ΜΠΑΛΟΚΑ ΜΑΡΙΖΑ, ΜΠΕΛΕΓΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΝΤΩΝΙΑ, ΠΕΠΠΑ ΕΡΜΙΝΑ, ΤΕΤΡΙΓΓΑ ΜΑΡΙΕΤΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ ΣΟΝΙΑ ΜΗΧΑΝΟΥ ” (ΖΑΚΥΝΘΟΣ)

ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΑΠΟ ALVIN AILEY
ΜΟΥΣΙΚΗ : DEPECHE MODE ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΣΟΝΙΑ ΜΗΧΑΝΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΑΓΑΛΙΩΤΗ ΝΤΕΝΙΖ, ΑΚΤΥΠΗ ΑΣΗΜΙΝΑ, ΚΑΡΔΑΡΗ ΤΖΩΡΤΖΙΑ, ΜΗΧΑΝΟΥ ΣΟΝΙΑ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΩΓΩ, ΣΤΕΦΟΥ ΒΑΝΕΣΑ,ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, ΧΟΥΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ ΡΑΧΗΛ Θ. ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ” (ΕΥΟΣΜΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)

1. “ I WAS BORN TO LOVE YOU
ΜΟΥΣΙΚΗ : QUEEN ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ: MAURICE BEZART
ΧΟΡΕΥΕΙ : ΕΜΙΝΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

2. “ TEENAGE ABSTRACT
ΜΟΥΣΙΚΗ : MOLOCO ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΠΟΥΛΙΤΣΑ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΑΚΡΙΒΟΥ ΕΡΑΤΩ, ΓΙΑΒΑΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ, ΓΙΑΝΝΟΥΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ, ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΚΥΤΟΥΔΗ ΕΛΠΙΔΑ, ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ, ΠΑΠΑΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ, ΠΕΚΙΑΡΙΔΗ ΝΙΚΗ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ DANCE @ ” ΤΑΝΙΑΣ ΡΩΣΣΟΠΟΥΛΟΥ (ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ)

MINIMAL & FUNK
ΜΟΥΣΙΚΗ : DJ RENEGADE, MICHAEL JACKSON ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΣΤΕΛΛΑ ΤΣΟΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ, ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΣΙΜΕΛΑ, ΒΑΜΒΑΚΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ, ΓΚΙΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ, ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΛΑΚΑΣΑ ΗΡΩ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΙΚΥ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΥΦΑΝΤΗ ”( Ν. ΑΡΤΑΚΗ)

SMOOTH CRIMINAL
ΜΟΥΣΙΚΗ : MICHAEL JACKSON ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΣΟΦΙΑ ΣΑΝΤΗ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΖΟΥΣΗ ΞΕΝΙΑ, ΙΩΣΗΦ ΒΕΡΑ, ΚΑΛΑΒΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ, ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΙΡΗ, ΡΟΥΜΠΗ ΕΥΗ, ΤΣΟΥΛΑΗ ΓΙΑΝΝΑ, ΧΑΣΑΠΗ ΑΘΗΝΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ ” (ΩΡΩΠΟΣ)

MONEY MONEY
ΜΟΥΣΙΚΗ : ABBA ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗ ΕΥΗ, ΚΟΝΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ, ΜΠΑΛΟΚΑ ΜΑΡΙΖΑ, ΜΠΕΛΕΓΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΝΤΩΝΙΑ, ΠΕΠΠΑ ΕΡΜΙΝΑ, ΤΕΤΡΙΓΓΑ ΜΑΡΙΕΤΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ ΜΑΡΙΑ ΝΤΕ - ΠΕΤΡΙΛΛΟ – ΒΑΡΛΑΜΟΥ ” (ΧΟΛΑΡΓΟΣ)

WAKE UP
ΜΟΥΣΙΚΗ : RAGE AGAINST THE MACHINE ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ: ΒΡΙΣΗΙΔΑ ΣΟΛΩΜΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΖΑΜΠΕΛ, ΚΟΝΤΟΜΑΝΩΛΗ ΞΕΝΙΑ, ΛΕΚΚΑ ΕΛΕΝΑ, ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ, ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ Α. ΣΙΔΗΡΟΥΡΓΟΥ - Μ. ΛΑΖΑΡΗ ” (ΚΑΛΟΓΡΕΖΑ)

ANGELS THROUGH THE DARKNESS
ΜΟΥΣΙΚΗ : WITHIN TEMPTATION / EVANESSENCE ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΓΑΛΗΝΗ ΓΥΡΤΑΤΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΙΑ, ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΙΛΙΑΝ, ΒΑΡΑΜΠΟΥΤΗ ΒΑΣΙΑ, ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΒΛΑΧΟΣΩΤΗΡΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ, ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ, ΙΣΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΚΑΛΑΔΑΜΗ ΗΛΙΑΝΑ, ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΑΘΗΝΑ, ΠΕΠΙΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ, ΠΕΡΔΙΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ, ΣΑΚΚΑ ΡΙΑ, ΧΕΙΜΑΡΓΙΩΤΗ ΤΑΣΟΥΛΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ DANCE @ ” ΤΑΝΙΑΣ ΡΩΣΣΟΠΟΥΛΟΥ (ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ)

ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΗΣ ΜΟΝΑΞΙΑΣ
ΜΟΥΣΙΚΗ : ALANIS MORISSETTE ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΣΚΙΑΔΑ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΑΔΑΜΗ ΑΡΤΕΜΙΣ, ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ, ΖΑΓΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΧΡΥΣΑ, ΛΑΚΑΣΑ ΗΡΩ, ΜΑΚΡΗ ΕΛΕΝΗ, ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΥΦΑΝΤΗ ” (Ν. ΑΡΤΑΚΗ)

EL TANGO DE ROXANNE
ΜΟΥΣΙΚΗ : EWAN Mc GRECOR ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΕΜΟ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΒΕΛΛΗ ΣΤΡΑΤΙΝΑ, ΚΑΡΑΜΟΥΖΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ, ΚΑΛΑΒΡΗ ΕΥΑ, ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ, ΣΙΜΙΤΖΗ ΜΑΡΙΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ ΝΙΚΗ ΤΗΓΑΝΙΤΑΚΗ-ΛΥΤΡΟΚΑΠΗ ” (ΛΑΡΙΣΑ)

GASOLINE
ΜΟΥΣΙΚΗ : DAVID BOWIE ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΕΛΕΑΝΑ ΜΑΣΟΥΡΑ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΒΑΛΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΓΚΟΒΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΓΟΥΓΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ, ΔΟΛΓΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ, ΚΑΤΣΑΝΑΚΗ ΙΟΥΛΙΑ, ΠΑΤΣΙΑΜΑΝΗ ΚΑΤΙΑ, ΣΟΥΚΟΥ ΦΑΙΗ, ΣΙΤΡΑ ΟΥΡΑΝΙΑ, ΤΣΙΩΝΗ ΕΥΔΟΞΙΑ, ΧΟΝΔΡΟΜΗΔΟΥ ΠΕΝΥ

2η Σάββατο 19/12/2009 ΩΡΑ 8:00 μ.μ.

ΑΝΩΤΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ” (ΑΘΗΝΑ)

SNOWSTORM
ΜΟΥΣΙΚΗ : GEORGY SVIRIDOV ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : Γ ‘ ΕΤΟΣ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΑΛΙΑΖΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ, ΒΑΚΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΥΔΙΟΝΗ, ΔΕΛΕΝΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΚΑΤΣΑΝΗ ΑΡΙΑΔΝΗ, ΛΑΓΑΡΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ, ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΩΓΩ, ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ, ΦΟΥΡΤΟΥΝΗ ΝΑΣΙΑ, ΧΟΝΔΡΑΚΗ ΠΟΛΙΑΝΝΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΙΚΟΥΛΑ” (ΚΑΛΛΙΘΕΑ)

VALSE DES FLUERS
ΜΟΥΣΙΚΗ : P. I. TCHAIKOVSKY ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΕΣΤΕΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΙΚΟΥΛΑ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΚΛΕΙΩ, ΑΣΒΕΣΤΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ, ΓΛΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ, ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ, ΜΙΧΑΛΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΜΑΚΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΜΑΚΡΙΔΗ ΛΥΔΑ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ, ΡΟΥΣΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ, ΤΡΙΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΒΟΥΛΑ ΡΟΥΤΣΑΚΟΥ” (Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑ)

1. “DANCE OF THE SUGAR PLUM FAIRY” (THE NUTCRACKER)
ΜΟΥΣΙΚΗ : P. I. TCHAIKOVSKY ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : M. PETIPA
ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ : ΒΟΥΛΑ ΡΟΥΤΣΑΚΟΥ
ΧΟΡΕΥΕΙ : ΜΠΟΜΠΟΛΗ ΜΥΡΤΩ

2. “PAQUITA
ΜΟΥΣΙΚΗ : L. MINKUS ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : M. PETIPA
ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ : ΒΟΥΛΑ ΡΟΥΤΣΑΚΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ Ν., ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ Σ., ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ Σ., ΗΛΙΑ Μ., ΚΑΡΕΛΛΑ Κ., ΚΟΚΟΡΕΛΗ Ν., ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Τ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΝΗ Σ., ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΥ Ν., ΜΑΤΙΑΤΟΥ Α., ΜΥΤΑΚΗ Β., ΜΠΑΜΠΙΛΗ Ρ., ΜΗΛΙΑ Μ., ΝΙΝΝΗ Δ., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΣΚΟΥΡΑ Μ., ΠΑΠΠΑ Β.

3. “WALTZ” GISELLE
ΜΟΥΣΙΚΗ : A. ADAM ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΒΟΥΛΑ ΡΟΥΤΣΑΚΟΥ
ΧΟΡΕΥΕΙ : ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΟΛΓΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΧΑΛΙΚΙΑ” (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

1. “KΑΚΟΦΥΛΑΓΜΕΝΗ ΚΟΡΗ
ΜΟΥΣΙΚΗ : P.Ι. TCHAIKOVSKY ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΦΡΕΝΤΕΡΙΚ ΑΣΤΟΝ
ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ : ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΧΑΛΙΚΙΑ
ΧΟΡΕYEI : ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ

2. “GOODBYE
ΜΟΥΣΙΚΗ : ARCHIVE ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΧΑΛΙΚΙΑ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΧΑΛΙΚΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΒΟΥΛΑ ΡΟΥΤΣΑΚΟΥ (Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑ)

THE SLEEPING BEAUTY
ΜΟΥΣΙΚΗ : P.I. TCHAIKOVSKY ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : Μ. PETIPA
ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ : ΒΟΥΛΑ ΡΟΥΤΣΑΚΟΥ
ΧΟΡΕYEI : ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Π.

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΕΛΕΑΝΝΑ ΓΛΥΚΑ” (ΓΛΥΦΑΔΑ)

1. “ΔΟΝ ΚΙΧΩΤΗΣ” (VARIATION QUITERIA’S “THE FUN” ACT III)
ΜΟΥΣΙΚΗ : L. MINKUS ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ: ΕΛΕΑΝΝΑ ΓΛΥΚΑ
ΧΟΡΕYEI : ΠΑΪΒΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

2. “THE SOUND OF THE HEART
ΜΟΥΣΙΚΗ : DUFFY - STEPPIN STONE ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ: EΛΕΑΝΝΑ ΓΛΥΚΑ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΙΩΑΝΝΟΥ ΗΡΩ, ΚΑΔΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, ΜΑΡΚΙΔΗ ΖΕΝΙΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΒΟΥΛΑ ΡΟΥΤΣΑΚΟΥ” (Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑ)

DANCE OF THE LITTLE SWANS
ΜΟΥΣΙΚΗ : P.I. TCHAIKOVSKY ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : Μ. PETIPA
ΔΙΔΑΣΚΑΛΙA : ΒΟΥΛΑ ΡΟΥΤΣΑΚΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΚΑΡΕΛΛΑ Κ., ΜΗΛΙΑ Μ., ΝΙΝΝΗ Δ., ΣΚΟΥΡΑ Μ.,

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ” (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΤΟ ΒΑΛΣ ΤΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ” (ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ)
ΜΟΥΣΙΚΗ : P.I. TCHAIKOVSKY ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΓΚΟΛΟΜΠΙΑ ΗΡΩ, ΛΑΓΓΙΩΤΗ ΑΡΓΥΡΩ, ΛΙΩΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ, ΜΗΛΙΑΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ, ΜΟΣΧΙΔΟΥ ΛΙΛΙΑΝ, ΜΠΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΜΥΛΩΝΑ ΚΩΝ/ΝΑ, ΣΕΦΑΛΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΤΑΛΙΑΔΩΡΟΥ ΙΟΥΛΙΑ, ΤΖΟΥΒΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΣΟΝΙΑ ΜΟΡΙΑΝΟΒΑ - ΜΠΕΛΛΙΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΗ” (ΑΘΗΝΑ)

ΕΣΒΗΣΑΝ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ
ΜΟΥΣΙΚΗ : EMMA SHAPPLIN. ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ: ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ ΤΣΟΚΑΛΗ ΜΠΕΛΛΙΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΗ
ΧΟΡΕΥΕΙ : ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ ΤΣΟΛΑΚΗ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΜΑΡΙ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗ” (ΓΛΥΦΑΔΑ)

CLASSICS VS HIP HOP
ΜΟΥΣΙΚΗ : P.I. TCHAIKOVSKY ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΜΑΡΙ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗ
ΛΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΑΝΤΩΝΕΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ, ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΔΟΥΛΟΥ ΚΛΩΝΤΙΑ, ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑ, ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΛΥΔΙΑ, ΚΩΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΜΕΓΑ ΕΥΑ-ΠΗΓΗ, ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ, ΠΡΑΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΡΟΥΜΠΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ, ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΣΤΡΟΦΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΝΑ, ΦΕΙΔΑΝΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΦΩΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΧΑΡΛΑΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΧΟΡΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ” ΜΑΡΙΑΣ ΣΥΜΙΓΔΑΛΑ (ΡΑΦΗΝΑ)

“PASSION
ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΡΟΔΟΥΛΑ ΧΑΝΟΥΖΑ
ΧΟΡΕΥΕΙ : ΜΑΥΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ” (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΙΣΠΑΝΙΚΟΣ ΧΟΡΟΣ
ΜΟΥΣΙΚΗ : L. MINKUS ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΛΙΩΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΜΗΛΙΑΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ, ΜΟΣΧΙΔΟΥ ΛΙΛΙΑΝ, ΜΠΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΤΖΟΥΒΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΕΩΡΓΟΥΔΗ” (ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ)

CZARDAS” ACT I COPPELIA
ΜΟΥΣΙΚΗ : LEO DELIBES ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ARTHUR SAINT LEON / M. PETIPA
ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ - ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ : ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΕΩΡΓΟΥΔΗ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΔΗΜΑΚΗ ΦΙΛΙΩ, ΔΙΑΚΟΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ, ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΑΝΝΑ, ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΞΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΞΕΝΟΥ ΜΑΡΙΖΑ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΝΑΤΑΛΙ, ΡΟΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΤΟΥΜΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΤΣΙΚΜΑΝΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΒΟΥΛΑ ΡΟΥΤΣΑΚΟΥ” (Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑ)

LA BAYADERE
ΜΟΥΣΙΚΗ : L. MINKUS ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : R. NUREYEV
ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ: ΒΟΥΛΑ ΡΟΥΤΣΑΚΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΚΑΡΕΛΛΑ Κ., ΚΟΚΟΡΕΛΗ Ν., ΜΗΛΙΑ Μ., ΝΙΝΝΗ Δ., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΣΚΟΥΡΑ Μ., ΠΑΠΠΑ Β.,

ΑΝΩΤΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “Σ. ΜΟΡΙΑΝΟΒΑ - Λ. ΤΡΑΣΤΑ” (ΚΗΦΙΣΙΑ)

Ο ΑΔΑΜ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΤΑΚΤΟ ΦΙΔΑΚΙ
ΜΟΥΣΙΚΗ : F. LOEWE & C. PORTER ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ: ΡΩΞΑΝΗ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : AΓΓΕΛΑΚΙΑ : ΖΒΑΡΝΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΖΗΚΟΥ ΤΟΝΙΑ, ΘΕΟΔΟΣΗ ΒΟΥΛΑ, ΛΙΑΝΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΤΣΩΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΧΑΛΑ ΠΩΛΙΝΑ
ΑΔΑΜ : ΜΠΟΛΑΝΟ ΕΚΤΟΡΑΣ (σολίστ Ε.Λ.Σ.)
ΕΥΑ : ΓΑΛΑΝΗ ΛΙΑ
ΦΙΔΑΚΙ : ΣΑΡΑΦΑΚΗ ΔΩΡΑ

B’ ΜΕΡΟΣ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΜΑΙΡΗ ΛΑΔΑ” (ΙΛΙΟΝ)

PROMISE
ΜΟΥΣΙΚΗ : CIARA ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ: ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΡΛΑ
ΧΟΡΕΥΕΙ : ΠΑΡΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΒΙΚΥ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΕΠΙΣΚΟΠΟΥ” (ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ)

ΠΕΡΑΣΜΑ
ΜΟΥΣΙΚΗ : YIANNI ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΒΙΚΥ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΓΙΑΝΝΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ, ΔΟΥΚΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΛΙΑΝΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ,, ΜΠΙΡΜΠΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΧΑΪΜΑΝΗ ΑΝΝΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΣΙΣΣΥ ΠΕΡΣΗ” (ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ)

THE PEOPLE, LES GENS, LA GENTE, ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
ΜΟΥΣΙΚΗ : RONA HARTNER & VALENTIN ROTARY & PETRE BΑDEA
ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΩΤΤΑΣ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΚΟΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΚΟΛΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΜΟΣΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, ΜΠΟΚΗ ΔΑΝΑΗ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ, ΠΕΤΣΑ ΕΛΕΝΗ, ΣΚΑΡΒΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΑΝΩΤΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ” (ΑΘΗΝΑ)

Ε=m.e2
ΜΟΥΣΙΚΗ : INTERRUPT 3 / SCHALLSROM ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ: Β’ ΕΤΟΣ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΘΕΑΝΩ, ΒΛΑΧΟΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ, ΒΡΕΤΤΟΥ ΦΡΥΝΗ, ΓΩΓΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ, ΓΚΟΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΚΡΙΘΙΝΙΔΗ ΔΑΝΑΗ, ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΔΗ ΜΙΜΙΚΑ-ΜΑΡΙΑ, ΛΩΛΟΥ-ΓΚΟΛΩΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ, ΜΑΥΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ, ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΧΟΡΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ” ΜΑΡΙΑΣ ΣΥΜΙΓΔΑΛΑ (ΡΑΦΗΝΑ)

SWEET CHARITY
ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΜΑΡΙΑ ΣΥΜΙΓΔΑΛΑ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΚΑΡΑΜΠΛΙΑ ΜΑΡΙΝΑ, ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΑ, ΜΑΛΑΜΑ ΙΣΙΔΩΡΑ, ΜΠΛΙΑΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ, ΣΕΡΜΠΕΝΙΑΔΗ ΧΑΡΑ, ΣΤΑΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΤΑΜΠΟΝΕ ΜΕΛΙΝΑ, ΤΑΜΠΟΝΕ ΝΑΤΑΛΙΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΜΑΙΡΗ ΛΑΔΑ” (ΙΛΙΟΝ)

TRANSFORMATION
ΜΟΥΣΙΚΗ : GAGA, HIP HOP ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΕΛΕΝΑ ΚΟΜΟΒΑ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΚΑΡΦΗ ΕΥΓΕΝΙΑ, ΠΑΝΤΖΑΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ, ΠΑΤΕΛΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ, ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΑΝΤΥ, ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ, ΣΤΑΘΗ ΣΤΑΥΡΙΑΝΝΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΜΑΡΘΑ ΚΑΡΑΛΗ” (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)

ΤΗΕ VS EXPERIENCE
ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΜΑΡΘΑ ΚΑΡΑΛΗ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΓΟΥΡΓΟΥΛΕΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ, ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ, ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ, ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΗ, ΚΑΛΑΡΙΤΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ, ΚΑΤΣΙΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΚΑΠΠΟΔΙΣΤΡΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ, ΚΟΣΑΝΔΙΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΚΥΡΙΑΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΜΑΣΤΡΑΠΑ ΚΩΝ/ΝΑ, ΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΒΑΝΕΣΣΑ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ, ΠΕΤΡΟΥ ΕΦΗ
GUEST: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΒΙΚΥ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΕΠΙΣΚΟΠΟΥ” (ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ)

HO-HO!
ΜΟΥΣΙΚΗ : SOUNDTRACK ROCKY HORROR PICTURE SHOW
ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΒΙΚΥ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΓΑΝΩΤΗ ΕΛΕΝΗ, ΕΠΙΣΚΟΠΟΥ ΝΙΟΒΗ, ΛΙΑΝΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΜΠΙΡΜΠΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΧΑΪΜΑΝΗ ΑΝΝΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΧΟΡΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ” ΜΑΡΙΑΣ ΣΥΜΙΓΔΑΛΑ (ΡΑΦΗΝΑ)

HAVE FUN
XΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΜΑΡΙΑ ΣΥΜΙΓΔΑΛΛΑ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΑ, ΜΑΥΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΜΠΛΙΑΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ, ΕΡΜΠΕΝΙΑΔΗ ΦΙΛΙΤΣΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΛΗΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ” (ΛΙΒΑΔΕΙΑ)

ORCHESTRATE THE GROOVE
ΜΟΥΣΙΚΗ : REMIX BY NAPOLEON D’ UMO ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΛΗΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΑΝΕΣΤΗ ΜΕΛΙΝΑ, ΒΛΑΧΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΒΟΥΤΣΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΓΙΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΕΦΗ, ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΛΟΙΔΩΡΗ ΕΥΗ, ΜΑΜΑΛΗ ΜΑΝΤΩ, ΝΤΙΚΑ ΑΝΝΑ, ΣΚΑΛΤΣΑ ΜΑΡΙΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΜΑΙΡΗ ΛΑΔΑ” (ΙΛΙΟΝ)

DON’T LET YOU DOWN
MOΥΣΙΚΗ : CAMILLIONAIRE XΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΕΛΕΝΑ ΚΟΜΟΒΑ,
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ZEΡΔΕΒΑ ΚΩΝ/ΝΑ, ΚΑΡΦΗ ΕΥΓΕΝΙΑ, ΚΑΤΣΑΝΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΠΑΝΤΖΑΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ, ΠΑΤΕΛΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ, ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΑΝΤΥ, ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ, ΣΤΑΘΗ ΣΤΑΥΡΙΑΝΝΑ, ΤΕΜΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΚΦΡΑΣΗ” ΜΑΡΓΙΑΝΝΑΣ ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥ – ΤΙΜΟΘΕΟΥ (ΑΙΓΙΟ)

ANGELS
MOΥΣΙΚΗ : LUNASCAPE & BAJOFONDO
ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΜΑΡΓΙΑΝΝΑ ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥ- ΤΙΜΟΘΕΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΓΙΟΥΠΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥ-ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΜΑΡΓΙΑΝΝΑ, ΚΟΛΥΒΑ ΓΚΕΛΥ, ΜΟΥΣΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ, ΜΠΡΕΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΝΤΑΜΠΑΣΗ ΕΛΕΝΗ, ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ, ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ, ΠΑΥΛΑΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΛΟΥ “ΕΛΙΝΑ ΠΑΝΑΡΕΤΑΚΗ” (ΡΕΘΥΜΝΟ)

VICE VERSA
ΜΟΥΣΙΚΗ : SOUNDTRACK GOZZILA ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΕΛΙΝΑ ΠΑΝΑΡΕΤΑΚΗ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΒΑΜΒΟΥΚΛΗΣ ΝΙΚΟΣ, ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ, ΜΠΑΝΤΖΗ ΤΙΝΑ, ΠΑΝΑΡΕΤΑΚΗ ΕΛΙΝΑ, ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ, ΦΑΣΦΑΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΕΛΕΑΝΝΑ ΓΛΥΚΑ” (ΓΛΥΦΑΔΑ)

ΒΕΑΤ AGAIN
ΜΟΥΣΙΚΗ : JLS ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΕΛΕΑΝΝΑ ΓΛΥΚΑ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΒΑΛΙΑ, ΒΛΑΧΑΚΗ ΒΙΚΥ, ΚΑΔΙΑΝΑΚΗ ΕΛΙΝΑ, ΚΕΡΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΛΛΑ, ΚΟΝΤΟΥ ΜΕΛΙΤΗ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ, ΛΑΓΙΟΥ ΝΑΣΙΑ, ΛΙΑΤΣΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ, ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, ΝΤΑΦΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΝΤΑΦΟΥΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ, ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΠΑΠΠΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΕΩΡΓΟΥΔΗ” ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ
ΜΟΥΣΙΚΗ : LEONA LEWIS – PUSSYCAT DOLLS ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΣΩΤΣΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΚΟΚΚΑΛΗ ΚΟΡΙΝΑ, ΤΣΙΠΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΥΤΛΟΓΕΩΡΓΙΟΥ” (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

UP AND DOWN
ΜΟΥΣΙΚΗ : THE XX, FLORENCE AND THE MACHINE ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΥΤΛΟΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΑΥΓΟΥΣΤΗ ΡΕΓΓΙΝΑ, ΒΑΡΓΕΜΙΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΔΟΥΒΙΤΣΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ, ΘΑΝΟΓΛΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ, ΚΟΝΤΗ ΗΡΩ, ΚΟΥΤΛΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ, ΚΥΡΕΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΑ, ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΑΝΝΙΤΑ, ΨΑΛΤΟΥ ΕΥΗ

3η Κυριακή 20/12/2009 ΩΡΑ 4:00 μ.μ.

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΑΝΤΑ ΓΑΛΟΜΗΤΑΚΟΥ - ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ” (ΣΠΑΤΑ)

Ο ΧΟΡΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ
ΜΟΥΣΙΚΗ : ΡΕΜΠΟΥΤΣΙΚΑ ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΣΑΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΑΛΟΥΣΑΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΒΙΔΑΛΗ ΝΙΚΗ, ΓΕΩΡΓΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ, ΚΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ, ΚΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΤΑ, ΚΟΥΛΟΧΕΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ, ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΜΟΡΦΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ, ΜΠΑΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗ ΕΥΑ,ΤΡΙΓΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΦΟΥΡΛΕΜΑΔΗ ΠΕΝΕΥΗ, ΦΥΣΣΑ ΕΙΡΗΝΗ, ΦΥΣΣΑ ΤΑΤΙΑΝΑ, ΨΑΡΡΑ ΦΕΝΙΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΓΙΟΛΑ ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΥ”(ΛΙΒΑΔΕΙΑ)

LA ESMERALDA
ΜΟΥΣΙΚΗ : DRIGO ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΓΙΟΛΑ ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΥ
ΧΟΡΕΥΕΙ : ΠΑΝΑΓΑΚΟΥ ΕΒΙΝΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “SALLY ADAM KROYSSOY” (ΥΜΗΤΤΟΣ)

ODALISQUE
ΜΟΥΣΙΚΗ : ADAM ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : SALLY ADAM - KROUSSOU
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΔΕΛΗΜΑΡΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ - ΕΡΣΗ, ΑΛΙΚΑΪ ΝΕΝΣΗ, ΜΑΡΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΤΑΣΗ-ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ”

ΕΡΙΖΑΝΘΟΣ
ΜΟΥΣΙΚΗ : JO YEONG WOOK, RENE AUBRY ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΝΑΤΑΣΑ ΛΟΥΡΙΔΑ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΒΑΚΑΛΗ ΑΓΑΘΗ, ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΕΛΕΝΗ, ΓΙΑΝΝΑΡΑ ΕΛΕΝΑ, ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΝΑΤΑΣΑ, ΚΙΤΣΙΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ,ΚΟΤΣΕΛΑ ΡΑΦΑΕΛΑ, ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΣΑΝΤΥ, ΚΟΥΦΑΛΗ ΜΑΡΩ, ΜΠΟΥΡΑ ΠΕΝΥ, ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗ ΕΛΕΝΗ, ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΒΟΥΛΗ, ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ, ΣΚΑΛΤΣΑ ΣΤΕΛΛΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΜΑΡΑ Γ. ΝΙΑΡΧΟΥ” (ΙΛΙΟΝ)

ELEVATION
ΜΟΥΣΙΚΗ : BACH ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΜΑΡΙΑ ΝΙΑΡΧΟΥ
ΧΟΡΕΥΕΙ : ΝΤΑΛΗ ΜΙΝΑ, ΚΕΦΣΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ” (ΧΑΛΑΝΔΡΙ)

ΒΑΛΣ
ΜΟΥΣΙΚΗ : I.P. TCHAIKOVSKY ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΕΝΕΤΟΣ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΛΗΔΑ, ΓΚΕΩΡΓΚΙΕΒΑ ΗΛΙΑΝΑ, ΔΕΒΕΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΙΝΑ, ΛΑΜΠΗ ΚΩΝ/ΝΑ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΑΓΙΑ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΑ, ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΓΩΓΩ, ΤΖΙΟΥΤΖΙΟΥ ΟΛΓΑ, ΤΖΙΟΥΤΖΙΟΥ ΒΑΣΙΑ, ΧΟΥΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΧΟΡΟΣ ΚΙΝΗΣΗ” ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΧΟΡΟΣ ΓΙΑ ΔΥΟ
ΜΟΥΣΙΚΗ : MINKUS ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΛΟΓΗΡΑ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΜΑΡΙΑ ΚΡΟΥΣΣΟΥ” (ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ)

GIZELLE WALTZ
ΜΟΥΣΙΚΗ : ADAM ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΜΑΡΙΑ ΚΡΟΥΣΣΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ , ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΗΓΟΥΜΕΝΙΔΗ ΕΥΑ - ΜΑΡΙΑ, ΗΛΙΑ ΗΡΩ, ΗΛΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ, ΚΟΣΚΟΡΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ, ΛΑΖΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ ΝΕΦΕΛΗ, ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ, ΣΚΟΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ- ΜΥΡΤΩ, ΤΡΑΝΤΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ-ΠΗΓΗ, ΦΩΤΕΙΝΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΗΒΗ ΧΑΪΔΕΜΕΝΑΚΗ-ΚΙΟΥΠΗ” (ΧΑΝΙΑ)

ΑΓΓΕΛΟΙ
ΜΟΥΣΙΚΗ : LAMB ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : BOGUMILA SZALENCZYK
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΒΑΡΘΑΛΙΤΗ ΝΕΦΕΛΗ, ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΞΕΝΙΑ, ΜΠΟΤΩΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ, ΣΑΡΡΗ ΔΩΡΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΦΛΩΡΑ ΜΟΥΣΤΑΚΗ” (ΜΕΝΙΔΙ)

ΕΜΜΟΝΗ
ΜΟΥΣΙΚΗ : LUDOVICO FINAUDI ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΟΥΓΙΑΝΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΒΑΡΕΛΑ ΝΑΤΑΣΑ, ΒΕΡΤΣΕΚΟΥ ΜΑΙΡΗ, ΔΕΛΑΓΑ ΜΑΡΙΑ, ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΚΑΒΡΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, ΚΑΠΠΗ ΕΙΡΗΝΗ, ΚΩΤΣΟΒΙΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ, ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΜΗΛΙΩΡΗ ΕΜMΑΝΟΥΕΛΑ, ΞΗΡΑΔΑΚΗ ΔΩΡΑ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΣΤΑΝΙΤΣΑ ΚΑΣΣΙΑΝH

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΓΙΑΝΝΑ ΧΕΛΙΩΤΗ-ΠΕΤΡΟΥ” (ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ)

ΣΠΟΥΔΗ ΣΤΟΝ ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗ
ΜΟΥΣΙΚΗ : P.I. TCHAIKOVSKY ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΓΙΑΝΝΑ ΧΕΛΙΩΤΗ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, ΚΟΣΚΙΝΑ ΣΟΦΙΑ, ΜΑΖΙΑΝΗ ΓΙΩΡΓΙΑ, ΜΟΡΦΗ ΚΩΝ/ΝΑ, ΝΤΑΣΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ, ΠΑΝΤΕΛΙΑ ΦΑΙΗ, ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΑΡΙΣΤΕΑ, ΛΑΓΟΥ ΕΥΗ, ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΓΙΑ, ΝΤΖΙΑΒΙΔΑ ΜΙΝΕΡΒΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΛΙΛΑ ΠΑΤΟΥΝΑ-ΒΟΥΤΟΥ” (ΚΑΛΛΙΘΕΑ)

ΚΑΡΜΕΝ
ΜΟΥΣΙΚΗ : G. BIZET ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : MATS EK
ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ : ΑΝΝΥ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : BOYTOY ANTIΓΟΝΗ, ΚΑΡΑΚΕΛΕ ΝΕΝΑ, ΚΕΦΑΛΑ ΝΤΙΑΝΑ, ΚΡΑΝΤΙΝΟΥ ΜΕΡΟΠΗ, ΣΚΟΡΔΗ ΗΛΙΑΝΑ, ΣΤΑΤΗΡΗ ΕΛΕΝΗ, ΤΣΑΧΑΚΗ ΜΕΜΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ ‘’ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ’’ (ΧΑΛΑΝΔΡΙ)

ΣΙΩΠΗ
ΜΟΥΣΙΚΗ : ΞΥΛΙΝΑ ΣΠΑΘΙΑ ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΣΤΑΥΡΙΝΑ ΠΑΣΧΑΛΑΚΗ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΛΗΔΑ, ΓΚΕΩΡΓΚΙΕΒΑ ΗΛΙΑΝΑ, ΔΕΒΕΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΙΝΑ, ΚΥΡΙΤΣΗ ΗΛΙΑΝΑ, ΛΑΜΠΗ ΚΩΝ/ΝΑ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΑΓΙΑ, ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΓΩΓΩ, ΠΑΠΑΛΕΞΗ ΕΛΕΝΗ, ΤΖΙΟΥΤΖΙΟΥ ΟΛΓΑ, ΤΖΙΟΥΤΖΙΟΥ ΒΑΣΙΑ, ΧΟΥΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΒΑΣΙΑ ΤΣΟΕΙΔΑΚΗ” (ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ)

GISELLE
ΜΟΥΣΙΚΗ : ADOLPHE ADAM ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΒΑΣΙΑ ΤΣΟΕΙΔΑΚΗ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΜΠΟΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΦΡΑΓΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ ‘’ΗΒΗ ΧΑΪΔΕΜΕΝΑΚΗ-ΚΙΟΥΠΗ’’ (ΧΑΝΙΑ)

ΟΤΑΝ ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΘΥΜΩΝΟΥΝ
ΜΟΥΣΙΚΗ : RENE AUBRY ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : BOGUMILA SZALENCZYK
ΧΟΡΕΥΟΥΝ: ΑΪΣ ΚΩΝ/ΝΑ, ΒΑΡΘΑΛΙΤΗ ΝΕΦΕΛΗ, ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ ΗΡΩ, ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗ ΚΛΕΙΩ, ΔΙΑΛΥΝΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ, ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΕΥΑ, ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΞΕΝΙΑ, ΛΑΣΚΑΡΗ ΑΡΓΥΡΩ, ΜΑΝΩΛΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, ΜΠΩΤΟΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ, ΣΑΡΡΗ ΔΩΡΑ, ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΝΙΤΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΙΣΜΗΝΗ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ” (ΒΥΡΩΝΑΣ)

ΑΙΣΘΗΣΕΙΣ
ΜΟΥΣΙΚΗ : ΛΑΝΤΖΙΑΣ, DEAD CAN DANCE ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΛΙΛΗ ΣΠΑΝΙΔΗ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΖΟΥΜΠΟΥΝΕΛΛΗ ΜΑΤΙΝΑ, ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΕΛΕΝΑ, ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΑΝΝΑ, ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, ΜΑΡΚΟΥΛΑΤΟΥ ΔΑΝΑΗ, ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΥ ΕΛΕΝΑ, ΠΛΟΥΜΙΔΑΚΗ ΠΩΛΙΝΑ, ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΡΣΙΝΟΗ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΒΑΣΙΑ ΤΣΟΕΙΔΑΚΗ” (ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ)

NECESSARY END
ΜΟΥΣΙΚΗ : SALTILLO ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : ΒΑΣΙΑ ΤΣΟΕΙΔΑΚΗ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΙΚΗ, ΔΗΜΟΥ ΡΑΝΙΑ, ΚΑΝΔΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, ΚΕΡΑΜΙΤΣΗ ΔΑΝΑΗ, ΚΟΥΚΟΥΜΗ ΠΕΝΝΥ, ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΑΡΓΥΡΩ, ΜΠΟΥΛΑΝΙΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΤΡΕΖΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΑΝΝΑ ΣΥΡΑΚΗ” (ΧΙΟΣ)

1. “UN DEUX TROIS
ΜΟΥΣΙΚΗ : ED ALLEYNE - JOHNSON ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ: ΑΝΝΑ ΣΥΡΑΚΗ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΛΕΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ, ΜΠΙΡΛΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ, ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

2. “MODERN WORLD
ΜΟΥΣΙΚΗ : ANOUK ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA : EVELIEN TER MAAT
ΧΟΡΕΥΕΙ : EVELIEN TER MAAT

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΛΙΛΑ ΠΑΤΟΥΝΑ-ΒΟΥΤΟΥ” (ΚΑΛΛΙΘΕΑ)

AFRICA
ΜΟΥΣΙΚΗ : B. S. FEAT DOLLARMAN & BIG ALI & MAKEDAH
ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA : ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΒΟΥΤΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΕΛΙΖΑ, ΓΙΑΛΙΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΔΗΜΟΥ ΜΕΛΙΝΑ, ΚΑΤΣΙΜΠΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ, ΟΥΖΟΥΝΙΑΝ ΜΑΡΙΛΙΖΑ, ΣΚΟΡΔΗ ΗΛΙΑΝΑ, ΣΚΟΥΤΕΛΑ ΜΑΡΙΝΑ, ΣΚΟΥΤΕΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΣΤΑΤΗΡΗ ΕΛΕΝΗ, ΦΙΛΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ” (Α. ΓΛΥΦΑΔΑ & ΕΡΕΤΡΙΑ)

WALTZ OR TANGO?
ΜΟΥΣΙΚΗ : JACQUES BREL / MARIANO MORES
ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA : ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ, ΓΚΡΙΜΕΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ, ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΤΕΤΑ, ΔΡΥΜΩΝΗ ΚΙΚΗ, ΖΥΓΟΜΗΤΡΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ, ΖΩΡΖΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ, ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΙΩΑΝΝA, ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ, ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΓΙΟΛΑ ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΥ” (ΛΙΒΑΔΕΙΑ)

ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ
ΜΟΥΣΙΚΗ : KAT DE DUNA ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA : ΕΥΗ ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΙΓΛΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΑΓΓΛΙΑ ΤΟΝΙΑ, ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΕΛΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑΝΟΤΑ, ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΟΛΓΑ, ΚΑΡΑΤΖΑ ΕΙΡΗΝΗ, ΠΑΝΑΓΑΚΟΥ ΕΒΙΝΑ, ΡΕΝΤΙΦΗ ΓΩΓΩ, ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΙΤΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΒΑΣΙΑ ΤΣΟΕΙΔΑΚΗ” (ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ)

HIP- HOP
ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA : ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΜΠΟΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΦΑΚΙΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ, ΦΡΑΓΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΛΙΛΑ ΠΑΤΟΥΝΑ-ΒΟΥΤΟΥ” (ΚΑΛΛΙΘΕΑ)

CELL BLOCK TANGO” (CHICAGO)
ΜΟΥΣΙΚΗ : JOHN KANDER & FRED EBB ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA : ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΒΟΥΤΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ, ΚΑΡΑΚΕΛΕ ΝΕΝΑ, ΚΕΦΑΛΑ ΝΤΙΑΝΑ, ΚΡΑΝΤΙΝΟΥ ΜΕΡΟΠΗ, ΣΚΟΡΔΗ ΗΛΙΑΝΑ, ΣΤΑΤΗΡΗ ΕΛΕΝΗ, ΤΣΑΧΑΚΗ ΜΕΜΑ, ΧΡΥΣΑΚΗ ΒΟΥΛΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ ‘’ΜΑΡΙΑ ΝΙΑΡΧΟΥ’’ (ΙΛΙΟΝ)

ΕΞΙΛΕΩΣΗ
ΜΟΥΣΙΚΗ : WITHIN TEMPTATION ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA : ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΒΙΚΥ, ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΒΙΤΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ, ΓΑΡΔΕΛΗ ΑΝΝΑ, ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΥ ΔΑΝΑΗ, ΓΡΗΜΠΑΜΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΚΟΚΟΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ, ΚΟΥΖΕΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ, ΛΑΠΠΑ ΕΦΗ, ΝΤΑΛΗ ΜΙΝΑ,ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΜΑΛΙΑ, ΧΑΛΙΚΙΑ ΔΑΦΝΗ

4η Κυριακή 20/12/2009 ΩΡΑ 8:00 μ.μ.

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ ΚΕΝΤΡΟ ΧΟΡΕΥΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ “ΝΑΝΑ ΚΑΝΔΥΛΗ” (ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ & ΠΑΙΑΝΙΑ)

ΕΠΙΤΑΦΙΟΣ” Αφιέρωμα στον ποιητή Γιάννη Ρίτσο
ΜΟΥΣΙΚΗ: ΜΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA: ΝΑΝΑ ΚΑΝΔΥΛΗ, ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΠΑΓΓΕΛΙΑ : ΜΑΤΑ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ (Ηθοποιός)
ΜΑΝΑ : ΣΟΦΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΙΟΣ : ΜΑΝΟΣ ΚΟΠΑΝΑΚΗΣ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ: ΒΕΝΤΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ, ΓΚΟΡΤΣΟΥ ΜΑΡΩ, ΚΑΜΠΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΚΑΤΣΑΝΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΚΟΝΤΟΥ ΑΓΗ, ΚΩΝΣΤΑ ΜΑΡΤΙΝΑ, ΜΟΥΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΜΠΟΥΡΛΙΑΣΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ, ΜΠΙΣΙΩΤΗ ΣΙΛΙΑ, ΝΤΟΛΑΨΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΦΕΛΟΥΚΑ ΕΥΑ

ΑΝΩΤΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΝΙΚΗ ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ” ΝΙΚΟΛΕΤΤΑΣ ΜΠΑΚΑΛΗ (Α. ΠΑΤΗΣΙΑ)

ΤHE AWAKING OF FLORA
ΜΟΥΣΙΚΗ: R. DRIGO ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA: M. PETIPA ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ: ΥΟΛΑΝΤΑ ΖΑΧΑΡΙΕΒΑ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ: ΑΝΔΡΕΟΥΔΗ ΕΛΕΑΝΑ, ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΟΛΓΑ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ, ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΖΩΗ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΚΑΤΣΕΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ, ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ ΛΗΔΑ, ΚΟΚΚΑΛΗ ΚΟΡΙΝΑ, ΚΟΝΙΔΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ, ΚΟΥΡΟΥΒΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΛΕΡΑΤΑΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ, ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΚΑΕΛΑ, ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗ ΑΝΝΑ, ΜΠΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΝΕΓΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΗΛΕΚΤΡΑ, ΠΑΠΟΥΤΣΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΠΑΤΣΙΚΟΥ ΑΝΝΑ, ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΙΩΑΝΝΑ, ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ, ΣΕΪΤΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΗΩ, ΤΣΙΓΚΗ ΝΑΤΑΛΗ,ΤΣΙΠΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ, ΨΑΛΛΑ ΜΑΡΙΑ

EΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “Σ. ΜΟΡΙΑΝΟΒΑ - Λ. ΤΡΑΣΤΑ” (ΚΗΦΙΣΙΑ)

ΣΥΜΦΩΝΙΑ HAYDN” (1ο μέρος – εισαγωγή)
ΜΟΥΣΙΚΗ: JOSEPH HAYDN ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA: ΛΙΛΗ ΤΡΑΣΤΑ – ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ: ΓΡΙΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΖΙΡΩ ΑΛΚΗΣΤΙΣ, ΚΑΖΑΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ, ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ, ΜΠΑΣΤΑ ΠΕΝΥ, ΡΟΔΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ, ΡΟΔΑΝΟΥ ΦΑΝΗ, ΡΟΥΜΠΕΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ ΕΥΑ, ΣΚΟΡΔΑΚΗ ΙΟΥΛΙΤΙΝΑ, ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΝΑ, ΤΣΙΓΚΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΤΖΙΑΡΑΣ” (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

1. “Η ΝΕΡΑΪΔΑ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ
ΜΟΥΣΙΚΗ: ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΤΖΙΑΡΑΣ
ΧΟΡΕΥΕΙ: ΑΝΝΑ ΠΕΠΙΚΙΔΗ

2. “ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΡΗΝΗ
ΜΟΥΣΙΚΗ: GOUNOD ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΤΖΙΑΡΑΣ

3. “ΖΙΖΕΛ” (α’ πράξη)
ΜΟΥΣΙΚΗ: ADOLF ADAM ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA: ΖΑΝ ΚΟΡΑΛΛΙ & ΖΙΛ ΠΕΡΟ
ΧΟΡΕΥΕΙ: ΣΟΦΙΑ ΚΡΑΝΙΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ ΚΕΝΤΡΟ ΧΟΡΕΥΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ “ΝΑΝΑ ΚΑΝΔΥΛΗ” (ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ & ΠΑΙΑΝΙΑ)

NAPOLI – TARANTELLA
ΜΟΥΣΙΚΗ: EDVARD HELSTED ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA: BOURNOVILLE
ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ: KELLY RIPO
ΧΟΡΕΥΟΥΝ: ΒΕΝΤΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ, ΓΚΟΡΤΣΟΥ ΜΑΡΩ, ΚΑΜΠΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΚΑΡΡΑ ΗΛΙΑΝΝΑ, ΚΑΤΣΑΝΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΜΟΥΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΜΠΟΥΡΛΙΑΣΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ, ΜΠΙΣΙΩΤΗ ΣΙΛΙΑ, ΝΤΟΛΑΨΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΑΝΤΟΥΑΝΕΤΑ, ΦΕΛΟΥΚΑ ΕΥΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΑΝΝΑ ΤΣΑΟΥΣΗ” (Π.ΦΑΛΗΡΟ)

ΦΩΤΙΑ
ΜΟΥΣΙΚΗ: RENE AUBRY ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA: ΙΩΑΝΝΑ ΣΤΡΑΤΗ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ: ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΝΙΚΗ, ΚΑΚΕΤΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, ΚΟΝΤΟΥΣΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΚΟΥΜΕΝΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ, ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΩΤΗ ΒΙΚΥ, ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΕΒΙΤΑ, ΠΑΣΣΑ ΦΩΤΕΙΝΗ, ΠΟΥΧΤΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ, ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “PAS DE DANSE” “WIB”
ΜΟΥΣΙΚΗ: WOVEN HAND ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA: ZΩΗ ΚΟΛΛΑΤΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ: ΚΕΚΚΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ, ΜΠΑΓΛΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΠΑΝΤΕΡΜΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΠΑΝΤΕΡΜΑΛΗ ΝΑΤΑΣΣΑ, ΨΥΧΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑΝΙΝΕΤΤΑΣ ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΥ (ΒΟΥΛΑ)

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΕΛΠΙΔΑ ΧΑΡΙΤΟΥ- ΜΑΡΝΕΡΗ” (Ν. ΨΥΧΙΚΟ)

ΡΥΘΜΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ
ΜΟΥΣΙΚΗ: Δ. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ: ΒΑΣΙΑ ΚΑΡΑΜΠΕΡΗ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ: ΗΣΑΪΑ ΕΛΙΖΑ, ΞΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΜΕΛΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ” (ΚΑΛΑΜΑΚΙ)

1. “ΕTUDE 1
ΜΟΥΣΙΚΗ: GOUNOD ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA: ΜΕΛΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΧΟΡΕΥΕΙ: ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

2. “ETUDE 2
ΜΟΥΣΙΚΗ : A. ADAM ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA : ΜΕΛΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΧΟΡΕΥΕΙ: ΚΟΝΤΕΜΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

3. “ΙΣΠΑΝΙΚΟ
ΜΟΥΣΙΚΗ : GEORGE BIZET ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ : MΕΛΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΔΑΒΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑΝΝΑ, ΚΟΛΟΔΥΘΑ ΕΙΡΗΝΗ, ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ, ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΠΑNΑΓΙΩΤΟΥ ΞΑΝΘΙΠΗ, ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΑΝΩΤΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΝΙΚΗ ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ” ΝΙΚΟΛΕΤΤΑΣ ΜΠΑΚΑΛΗ (Α. ΠΑΤΗΣΙΑ)

ΟΥΓΓΡΙΚΑ ΣΚΙΤΣΑ
ΜΟΥΣΙΚΗ: B. BARTOC ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA: JOZSEF HAJZER
ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑΣ: ΕΜΥ ΚΟΡΦΙΑ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ: ΒΡΑΧΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ, ΓΕΩΡΓΑΤΟΥ ΧΑΡΑ, ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ, ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΖΩΗ, ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΚΑΡΑΣΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΚΟΚΚΑΛΗ ΚΟΡΙΝΑ, ΚΟΝΙΔΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ, ΚΟΥΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ, ΣΕΪΤΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ, ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΣΟΦΙΑ, ΤΣΙΓΚΗ ΝΑΤΑΛΗ, ΨΑΛΛΑ ΜΑΡΙΑ, (ΚΡΙΕΜΠΑΡΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “PENNY DANCE SCHOOL” ΠΗΝΕΛΟΠΗΣ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ (ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ)

ΦΩΤΑΥΓΕΙΑ
ΜΟΥΣΙΚΗ: ΣΤ. ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA: ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΠΕΡΤΟΥ
ΧΟΡΕΥOYN: ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, ΓΚΟΥΜΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ, ΚΟΝΤΗ ΜΕΛΙΝΑ, ΜΑΡΤΑΚΗ ΦΑΝΗ, ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΣΑΡΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΖΥ, ΣΑΡΤΕΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ, ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ ΓΙΑΝΝΑ

ΑΝΩΤΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “Σ. ΜΟΡΙΑΝΟΒΑ – Λ. ΤΡΑΣΤΑ” (ΚΗΦΙΣΙΑ)

Ο ΑΔΑΜ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΤΑΚΤΟ ΦΙΔΑΚΙ
ΜΟΥΣΙΚΗ: F. LOEWE & C. PORTER ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA: ΡΩΞΑΝΗ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ :ΑΓΓΕΛΑΚΙΑ : ΖΒΑΡΝΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΖΗΚΟΥ ΤΟΝΙΑ, ΘΕΟΔΟΣΗ ΒΟΥΛΑ, ΛΙΑΝΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΤΣΩΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΧΑΛΑ ΠΩΛΙΝΑ
ΑΔΑΜ : ΜΠΟΛΑΝΟ ΕΚΤΟΡΑΣ (σολίστ Ε.Λ.Σ.)
ΕΥΑ : ΓΑΛΑΝΗ ΛΙΑ
ΦΙΔΑΚΙ : ΣΑΡΑΦΑΚΗ ΔΩΡΑ

ΑΝΩΤΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ” (ΑΘΗΝΑ)

SNOWSTORM
ΜΟΥΣΙΚΗ: GEORGY SVIRIDOV ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ: Γ ‘ ΕΤΟΣ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ : ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΑΛΙΑΖΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ, ΒΑΚΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΥ ΔΙΟΝΗ, ΔΕΛΕΝΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΚΑΤΣΑΝΗ ΑΡΙΑΝΔΝΗ, ΛΑΓΑΡΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ, ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΩΓΩ, ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ, ΦΟΥΡΤΟΥΝΗ ΝΑΣΙΑ, ΧΟΝΔΡΑΚΗ ΠΟΛΙΑΝΝΑ

ΑΝΩΤΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΝΙΚΗ ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ” ΝΙΚΟΛΕΤΤΑΣ ΜΠΑΚΑΛΗ (Α. ΠΑΤΗΣΙΑ)

DIVERTIMENTO
ΜΟΥΣΙΚΗ: MOZART ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA: ΝΙΚΟΣ ΓΚΙΚΑΣ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ: ΑΝΔΡΕΟΥΔΗ ΕΛΕΑΝΑ, ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ, ΓΚΑΣΜΑΝ ΝΤΑΪΑΝΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ, ΒΡΑΧΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ, ΗΛΙΟΚΑΥΤΟΥ ΓΚΡΕΗΣ, ΚΟΚΚΑΛΗ ΚΟΡΙΝΑ, ΚΟΥΣΙΟΣ ΧΑΡΗΣ, ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗ ΑΝΝΑ, ΜΠΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΤΣΙΓΚΗ ΝΑΤΑΛΗ, ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΣΟΦΙΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΤΖΙΑΡΑΣ” (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

1. “KITRI” VARIATION (ΔΟΝ ΚΙΧΩΤΗΣ)
ΜΟΥΣΙΚΗ: L.MINKUS ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ: Μ.PETIPA
ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΤΖΙΑΡΑΣ
ΧΟΡΕΥΕΙ: ΚΡΑΝΙΑ ΑΣΠΑΣΙΑ

2. “BREATH AGAIN
ΜΟΥΣΙΚΗ: ΑΘΗΝΑ ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ: ΑΓΑΠΙΑΔΗΣ ΑΓΑΠΙΟΣ
ΧΟΡΕΥΕΙ: ΣΟΦΙΑ ΛΙΑΧΟΒΙΤΣ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΕΛΠΙΔΑ ΧΑΡΙΤΟΥ- ΜΑΡΝΕΡΗ” (ΚΗΦΙΣΙΑ)

FELL ME
ΜΟΥΣΙΚΗ: RYAN TEDDER ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA: ΜΥΡΤΩ ΒΟΛΑΝΗ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ: ΚΟΜΗ ΕΛΕΝΗ, ΜΥΣΤΑΚΙΔΗ ΣΟΦΙΑ, ΜΥΣΤΑΚΙΔΗ ΤΖΩΡΤΖΙΑΝΝΑ, ΠΟΝΤΙΚΟΥ ΔΑΦΝΗ, ΡΟΝΤΗΡΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ, ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑ” (ΜΕΝΙΔΙ)

ΟΙ ΨΥΧΕΣ
ΜΟΥΣΙΚΗ: ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA: ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
ΣΤΟΙΧΕΙΑ HIP- HOP: ΤΑΣΟΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑΣ: ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ: ΑΪΔΙΝΗ ΕΡΑΤΩ, ΑΪΔΙΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ, ΒΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΒΙΓΛΑ ΕΛΕΝΗ, ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ, ΖΑΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, ΚΑΝΑΒΕΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΚΑΨΑΜΠΕΛΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ, ΚΟΛΟΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΚΟΠΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ, ΜΠΑΚΑΛΗ ΖΩΗ, ΝΙΚΑ ΣΤΕΛΛΑ, ΠΕΡΑΜΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΡΕΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΣΠΥΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ, ΤΑΜΑΡΕΣΗ ΕΙΡΗΝΗ, ΤΕΓΑ ΜΠΕΤΤΥ, ΤΣΑΒΗ ΕΛΕΝΑ, ΤΣΑΚΙΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ, ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “PENNY DANCE SCHOOL” ΠΗΝΕΛΟΠΗΣ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ (ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ)

1. “I LIKE IT LIKE THAT
ΜΟΥΣΙΚΗ: LOU VEGA ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA: ΒΑΪΟΣ ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ: ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΛΗΔΑ, ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, ΓΙΑΝΝΕΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ, ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΚΟΡΙΝΑ, ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΤΑΝΙΑ, ΚΑΛΑΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ, ΚΟΚΟΒΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ, ΚΟΝΤΗ ΜΕΛΙΝΑ, ΚΟΡΝΗΛΙΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ, ΛΑΔΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΜΕΛΙΛΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΜΟΛΙΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ, ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΛΛΙ , ΡΑΠΤΗ ΓΩΓΩ, ΡΑΠΤΗ ΣΟΦΙΑ, ΣΑΛΙΜΑΝ ΓΙΑΣΕΜΙ, ΣΑΡΤΕΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ, ΣΥΜΙΑΝΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ, ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ, ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ, ΣΓΑΡΔΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

2. “ΜΙΚΡΑ ΞΩΤΙΚΑ
ΜΟΥΣΙΚΗ: MICHAEL JACKSON ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA: ΜΙΚΑΕΛΑ ΚΑΝΤΖΑΦΕΙΡΗ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ: ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ, ΒΟΥΛΗ ΧΡΥΣΗ, ΔΡΑΚΩΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ, ΚΟΥΖΙΩΚΑ ΔΑΝΑΗ, ΛΑΛΟΥΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΜΑΡΚΑΤΣΕΛΗ ΜΑΡΙΕΤΙΝΑ, ΝΤΑΚΟΒΑΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ, ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΒΙΑΝΑ, ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ ΜΑΡΙΦΙΛΙΑ, ΤΣΙΡΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΧΑΤΖΗΠΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ” (ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ)

JIVE – SAMBA
ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA: ANNA ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ: ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΔΑΦΝΗ, ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΕΥΡΥΔΙΚΗ, ΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΝΙΚΟΥ ΝΑΝΤΙΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΡΟΜΑΝΩΦ” ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ ΠΑΡΘΕΝΙΑΔΟΥ (ΡΑΦΗΝΑ/ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗ)

ΟΙ ΚΑΜΗΛΕΣ & ΟΙ ΠΑΠΑΓΑΛΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΧΟΡΕΨΟΥΝ HIP-HOP
ΜΟΥΣΙΚΗ: ΜΑΝΟΣ ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ, FLO RIDA, T-PAIN
ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΡΘΕΝΙΑΔΟΥ & ΠΗΓΗ ΠΕΦΑΝΗ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ: ΒΟΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ, ΚΑΛΕΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ, ΚΑΤΣΙΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΚΟΡΜΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ, ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗ ΕΛΕΝΗ, ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΝΑΤΑΣΑ, ΜΠΑΛΩΚΑ ΑΝΝΑ, ΜΠΕΡΕΤΗ ΛΥΔΙΑ, ΜΠΗΛΙΟΥ ΖΩΗ, ΜΥΛΩΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ, ΠΕΦΑΝΗ ΠΗΓΗ, ΣΤΑΜΠΕΛΟΥ ΜΑΡΕΛΙΑ, ΣΥΜΕΩΝ ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΤΣΙΑΜΑΛΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ ΚΕΝΤΡΟ ΧΟΡΕΥΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ “ΝΑΝΑ ΚΑΝΔΥΛΗ” (ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ/ΠΑΙΑΝΙΑ)

DREAM GIRLS
ΜΟΥΣΙΚΗ: HENRY KRIEGER ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA: ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ: ΒΕΝΤΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ, ΒΕΝΤΟΥΡΑΚΗ ΧΑΡΑ, ΓΚΟΡΤΣΟΥ ΜΑΡΩ, ΚΑΤΣΑΝΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΚΟΝΤΟΥ ΑΓΗ, ΚΩΝΣΤΑ ΜΑΡΤΙΝΑ, ΜΟΥΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΜΠΙΣΙΩΤΗ ΣΙΛΙΑ, ΝΤΟΛΑΨΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΦΕΛΟΥΚΑ ΕΥΑ

ΑΝΩΤΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ” (ΑΘΗΝΑ)

VARIATION ON A GIVEN THEME
ΜΟΥΣΙΚΗ: MUSIC FOR 18 MUSICIANS, STEVE REICH ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA: Γ’ ΕΤΟΣ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ: ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΑΛΙΑΖΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ, ΒΑΚΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΥ ΔΙΟΝΗ, ΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΩΝΤΑΣ, ΔΕΛΕΝΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΔΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ, ΕΡΜΗ ΛΙΛΙΑ, ΚΑΤΣΑΝΗ ΑΡΙΑΔΝΗ, ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ, ΛΑΓΑΡΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ, ΛΥΚΟΠΑΝΤΗ ΦΑΙΗ, ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΙΟΛΗ, ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΩΓΩ, ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΜΑΡΙΝΑ, ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ, ΦΟΥΡΤΟΥΝΗ ΝΑΣΙΑ, ΧΟΝΔΡΑΚΗ ΠΟΛΙΑΝΝΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΕΛΕΝΗ ΜΠΟΥΡΤΖΙΚΟΥ” (Ν.ΣΜΥΡΝΗ)

STEP UP
ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ: TZ. ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ: ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ, ΜΠΑΦΟΥΝΗ ΝΕΦΕΛΗ, ΜΟΥΣΧΟΥΝΤΗ ΛΥΔΙΑ, ΛΙΑΛΙΑΤΣΗ ΝΑΤΑΛΙΑ, ΤΑΡΑΝΤΙΛΗ ΜΙΡΣΗΝΗ, ΤΡΟΥΜΠΟΥΝΗ ΛΙΝΑ, ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ ΟΛΓΑ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ “ΡΟΔΟΠΗ ΚΟΥΒΑΡΗ” (Π. ΦΑΛΗΡΟ)

MERRY CHRISTMAS
ΜΟΥΣΙΚΗ: TCHAIKOVSKY, AKAN VAN HEYSEN, OTROS AIRES. EINSTUER, NEUBATEN, ALLAN MENKEN
ΧΟΡΟΓΡΑΦΙA: ΡΟΔΟΠΗ ΚΟΥΒΑΡΗ, GABRIEL LEMES, ΝΤΟΝΑ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ
ΧΟΡΕΥΟΥΝ: ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ (μητέρα), LEMES GABRIEL (πατέρας), ΚΑΡΚΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ, ΤΑΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (κοριτσάκια), ΓΡΑΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ, ΓΕΝΝΑΡΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΚΟΚΚΑΛΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΣΩΤΗΡΙΑΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (2 ζευγάρια), ΜΑΥΡΟΝΑΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (1η κούκλα), ΡΕΝΤΙΦΛΕΡ ΠΑΥΛΙΝΑ (2η κούκλα), ΒΛΑΝΤΗ ΕΛΙΝΑ (3η κούκλα) , ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ (Αη Βασίλης), ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΚΟΥΤΖΑΝΗ Κ., ΚΑΡΚΑΓΙΑΝΝΗ, AIME ROCHET, ΚΩΝΣΤΑ Ι., ΚΩΝΣΤΑ Λ., ΜΠΟΥΖΙΩΤΗ Α., ΠΕΤΡΑΚΗ Ε., FAZIO A. (φίλοι)

ΧΟΡΗΓΟΙ

“ΦΩΛΙΑ ΜΠΑΛΛΕΤΟΥ” ΚΟΣΤΟΥΜΙΑ ΜΠΑΛΛΕΤΟΥ & ΘΕΑΤΡΟΥ
ΜΙΑΟΥΛΗ 11-ΨΥΡΡΗ,
ΤΗΛ : 210 – 32 53 230

ΒΙΚΥ ΖΟΡΜΠΑ “DANCEDREAMS” ΕΙΔΗ ΧΟΡΟΥ
ΤΗΛ : 210 – 93 52 263, 6944 – 327 207
e-mail: vickyzorba@yahoo.gr

“JORDAN” (ΕΙΔΗ ΧΟΡΟΥ, ΜΑΓΙΩ, FITNESS)
ΦΟΡΜΙΩΝΟΣ & ΛΑΕΡΤΟΥ 48, ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ,
ΤΗΛ : 210 – 76 61 951

“IDOL BALLET” ΜΑΡΙΚΑ ΒΙΚΑΤΟΥ (ΚΟΣΤΟΥΜΙΑ ΧΟΡΟΥ)
ΣΤ.ΣΑΡΑΦΗ 12 – ΑΙΓΑΛΕΩ,
ΤΗΛ : 210 – 59 04 548

“CARMEN” (ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΕΙΔΩΝ ΧΟΡΟΥ) Α. ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΦΕΡΡΩΝ 45 (Π. ΑΧΑΡΝΩΝ),
ΤΗΛ : 210 – 88 35 111- 3,
www.carmenworld.gr - email: info@carmenworld.gr

ΡΑΝΙΑ ΚΑΜΑΝΑ (JEWELS, CRAFTS & STYLING)
ΤΗΛ : 211 – 40 11 787, 698 77 65 142,
www.ranyakamana.gr

ATTICA GROUP
(“SUPERFAST FERRIES S.A.” & “BLUE STAR FERRIES S.A.”)

ΛΕΩΦ.ΣΥΓΓΡΟΥ 123-125 & ΤΟΡΒΑ 3, ΑΘΗΝΑ,
ΤΗΛ: 891 9500,
www.attica-group.com

ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (MEN`S COLLECTION)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 81, ΑΧΑΡΝΑΙ,
ΤΗΛ: 210 – 80 20 014

“ΜΠΛΟΥΖΑΔΙΚΟ” ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΤΗΛ: 6993 91 61 89

“ΤΣΑ ΦΑΛ ΑΕ.” ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΑΛΤΣΕΤΑΣ (ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ)
ΤΗΛ: 210 57 27 888, 210 57 65 300, 210 57 25 329,
FAX: 210 57 24 053

ΧΟΡΗΓΟΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ “ΓΟΝΕΙΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ
ΣΙΓΜΑΑΛΦΑΜΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Α.Ε.
ΣΟΥΦΛΙΟΥ 6 – 173 43 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,
ΤΗΛ.: 210 – 97 69 049, FAX : 210 – 97 35 732,
e-mail : goneismarketing@sigmaalfami.gr

www.dancetheater.gr

www.in2life.gr

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΠΟΥΡΤΖΙΚΟΣ
ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΗΧΟΥ & ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΥ

ΡΟΖΑΡΟΛ 14, ΑΓ. ΣΩΣΤΗΣ, ΑΘΗΝΑ,
THΛ./FAX : 210 – 93 28 927

PROVOLI PUBLICITY A.E.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ – ΕΚΔΟΣΕΙΣ – ΓΡΑΦΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ

ΠΑΡΝΗΘΟΣ 46, ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ,
ΤΗΛ : 210- 28 51 432, fax : 210 – 28 25 855,
www.provoli-publicity.gr

VIDEO : “STUDIO 41” ΛΑΚΗΣ ΠΑΝΟΥ
Λ.ΠΟΣΕΙΔΩΝΟΣ 6-7, Π. ΦΑΛΗΡΟ,

ΤΗΛ: 210 – 98 17 237, 6977 93 81 26,
e-mail: studio41@otenet.gr

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΧΑΡΗΣ ΑΚΡΙΒΙΑΔΗΣ
studio: ΔΗΜΟΧΑΡΟΥΣ 17, ΚΟΛΩΝΑΚΙ- ΑΘΗΝΑ

ΤΗΛ: 210 72 16 440, 6944 536011
www.fotobox.gr, e-mail: akriviadis@otenet.gr

Θερμά ευχαριστούμε τους Χορηγούς & τις Εταιρείες που συνέβαλαν στην πραγματοποίηση του 4ου ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΥ - ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΥ GALA. Ιδιαίτερα, ευχαριστούμε όλες τις Σχολές που έλαβαν μέρος, τα παιδιά και τους δασκάλους τους. Επίσης, τον Κυριάκο Μπουρτζίκο, τον Θεόδωρο Κόκκαλη, την Μαίρη Λημνιού και την Ειρήνη Παπαπαναγιώτου, καθώς και όλους αυτούς που δούλεψαν με κέφι και αυταπάρνηση για την πραγματοποίηση αυτής της εκδήλωσης. Τέλος, ευχαριστούμε εσάς τους θεατές, που με την παρουσία σας βοηθήσατε το σκοπό μας.

ΥΠΕΡ ΤΩΝ ΚΑΤΩΘΙ :
1. Κ.Ε.Ε.Π.Ε.Α. “ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ” ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΑΓΓ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ - (ΑΘΗΝΑ)
2. “Η ΑΓΚΑΛΙΑ” ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΑΓΕΝΝΗΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ” (ΑΘΗΝΑ)
3. “Η ΘΕΟΜΗΤΩΡ” Ι.Κ.Π.Α. ΚΕΝΤΡΟ ΑΣΥΝΟΔΕΥΤΩΝ ΑΝΗΛΙΚΩΝ (ΑΓΙΑΣΟΣ ΛΕΣΒΟΥ).
4. “ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΕΝΑΣ ΚΟΣΜΟΣ” (ΑΘΗΝΑ)
5. ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ) ΠΟΥ ΕΓΧΕΙΡΙΣΤΗΚΕ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ

Mailing List

Εισάγετε το email σας για να είστε ενήμεροι για τα νέα του Σ.Ι.Σ.Χ.Ε.



Social Networks

Ακολουθήστε το Σ.Ι.Σ.Χ.Ε.


Εκδηλώσεις

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ - 8ο ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟ - ΧΟΡΕΥΤΙΚΟ GALA

4 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ ΧΟΡΟΥ ΔΥΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ: 14, 15, 21 & 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 – ΩΡΑ 19:30  “ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΟ ACS”

Επικαιρότητα

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ετήσια διαφήμιση Σ.Ι.Σ.Χ.Ε. 2014

Ανακοινώσεις

ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Αλλαγή ημερομηνίας Γ.Σ.


Ψηφοφορία

Ποιο είναι το αγαπημένο σου χορευτικό είδος;

 Latin - Ballroom  
 Street - Modern  
 Κλασικός - Σύγχρονος  
 Ελληνικοί χοροί  
 Διεθνείς (Flamenco,Oriental κ.ά.)  
Copyright 2010 © SISXE - All rights reserved.  
designed n’ developed by  neted d & d team
Επικοινωνία